מה את רוצה לעשות כשתהיי גדולה

December 1, 2015

כשהבוס לשעבר של אמא'שלה פגש אותה באירוע הפרידה, הוא שאל אותה 'ומה את עושה?'

בו ברגע נשמע קול תופים הולמים: פה פה פה פםםםם. מכת המחץ. שאלת השאלות.  אחרי בליעת רוק כנועה אמרה "תשאל אותי עוד כמה שנים", מריצה בראש אפשרויות מטורפות של הצלחה מסחררת באלוהים יודע איזה תחום, שם עולמי לפחות וחזה מפוצץ גאווה. סנגורים מלאי כוונות טובות ניסו להציל את שמה הטוב והפצירו בה: "ספרי מה עשית עד היום." והיא ביטלה אותם:

(באותו רגע השתרבב מפיה המשפט המטומטם ביותר שהיה יכול להיאמר על ידי מישהו אי פעם:) "מה זה חשוב מה היה. מה שחשוב זה העתיד, לא כך?"

סקירה הסטורית קצרה: השאלה השנואה עליה בכל הזמנים: "מה את רוצה להיות כשתהיי גדולה". פועל יוצא מכך, שאנשים שעלו לה על העצבים, בין היתר התחתנה עם אחד מהם, הם בדיוק האנשים שהציבו את השאלה הזו מול פניה השכם וערב. אלה שחשובה להם המטרה ולא הדרך. אלה שרוצים להתפוצץ מגאווה על עיסוקה של אשתם. אלה שמעריצים דמויות הירואיות, כאלה שעושות הרבה, ישנות מעט ומתלוננות מינוס. אלה שנותנים לה כדוגמא את אשתו של השכן. אלה שאוהבים כסף, והרבה. אלה שרוצים לעשות עוד יותר כסף. אלה שמכוונים רחוק ולא עוצרים עד שמגיעים, גם אם ההגעה קוברת אותם בעודם חיים. אלה..נו..המשקיעים האלה. המשקיעים אותה נ מ ו ך.

 

Please reload

© 2023 by NOMAD ON THE ROAD. Proudly created with Wix.com

  • b-facebook
  • Twitter Round
  • Instagram Black Round
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now